Profesionalus vejos įrengimas
  info@veja24.lt    |      +370 682 27550     |      Facebook

APIE MUS

Vejos įrengimu susidomėjome daugiau kaip prieš 10 metų. Tuo metu viską atlikdavome rankiniu būdu, panaudodami paprasčiausią benzininį mini kultivatorių. Grėblys, kastuvas ir karutis buvo beveik pagrindinė investicija. Nors dauguma apželdintojų vis dar šias priemones laiko pagrindinėmis, mes greitai supratome kad didelio efektyvumo bei kokybės tokiomis priemonėmis nepasieksime. Veja tobulai nesudygs!

Įsigijome pirmąsias sėjamąsias, grunto paruošėjus, žemės purentuvus. Darbų našumas išaugo ženkliai, pagerėjo kokybė.

Vėliau tobulinome technologiją, ieškojome naujų sprendimo būdų, pirkome žemės lyginimo, dirbimo ir sėjimo techniką.

Žemės lyginimui efektyviausiai pasiteisino vikšrinis mini krautuvas. Sukomplektavus su lyginimo lenta, grunto paruošėju ir mechanizuotu grėbliu.

Priklausomai nuo dirvos organinės sudėties, paruošimo, suspaudimo bei drėgmės lygio, sėjimui galime naudoti vieną iš 4 skirtingų rūšių vejos sėjamųjų.

Nors ir labai retai, tačiau pasitaiko, kad dėl įvairių klimatinių sąlygų, veja nesudygo tobulai. Šiai problemai spręsti įsigijome vejos atsėjimo techniką.

Galime drąsiai pasigirti, kad turime pažangiausią, inovatyviausią techniką ir ilgų darbo metų ištobulintą technologiją, kurios pagalba galime užtikrinti paslaugų KOKYBĘGREITĮ ir patrauklią KAINĄ.